fts_u2_small

Sekční garážová vrata WISNIOWSKI - UniPro a UniTherm

Výsuvná vrata jsou ideálním řešením pro všechny typy garáží, dvojgaraží nebo vjezdů do hromadných garáží. Jsou dodávány na míru dle přání zákazníka a v nejširší nabídce barev a dekorů dřeva tak, aby byla v dokonalé barevné harmonii s domem popřípadě v dekoru oken.


download2

Podrobnosti k výrobku

 

 

fts_u2_small

Výsuvná sekční garážová vrata TRIDO Evo

Privátní sekční garážová vrata TRIDO Evo jsou ideálním řešením pro jednoduchou a rychlou výměnu starých křídlových nebo výklopných vrat za nová sekční. Při výměně odpadá vybourání zárubně starých vrat a zapravování otvoru. Vrata TRIDO Evo mohou být umístěna na vnější straně otvoru, proto nezkracují užitnou délku garáže. Konstrukce sekčních vrat TRIDO Evo využívá stávající ocelové (dřevěné) zárubně původních vrat.


download2

Podrobnosti k výrobku

 

 

fts_u2_small

Výklopná garážová vrata WISNIOWSKI

Sklápěcí vrata jsou jedny z nejpopulárnějších vrat na trhu. Jejich jednoduchá konstrukce a jednoduchá a osvědčená mechanická řešení zaručují bezporuchovou činnost vrat.


download2

Podrobnosti k výrobku

 

 

fts_u2_small

Křídlová vrata WISNIOWSKI

Křídlová vrata představují nejúspornější uzavření garáže. Zárukou nízké ceny a bezchybné činnosti je použití jednoduchých a osvědčených řešení. Vyrábí se přímo na míru, v moderním designu, v desítkách dekorů dřeva a možností široké řady doplňků.


download2

Podrobnosti k výrobku

 

Ploty a posuvné brány WISNIOWSKI

fts_u2_small

Pojem „Systém Oplocení pro domov” znamená brány, branky, posuvné brány, segmenty, sloupky a montážní příslušenství, tedy všechny součásti nezbytné k funkčnímu oplocení pozemku. Pokud si objednáte kompletní systém, získáte kompaktní vzhled celého oplocení. Máte jistotu, že jeho montáž bude jednoduchá. Navíc je možné celé oplocení objednat na jednom místě a nemusíte ztrácet čas a energii vyhledáváním.
Všechny prvky u oplocení WIŚNIOWSKI jsou podrobené nejlepším antikorozním jakými jsou zinkování a práškové lakování, což chrání prvky oplocení před korozí celá desetiletí.


Průmyslové panelové oplocení - mřížové panely s prohybem VEGA B, VEGA B Light a VEGA B Light II patří k systému mřížových panelových oplocení.

Panel VEGA B je vyrobený z ocelových tyčí svařovaných s průměrem 5 mm, panel VEGA B Light z tyčí s průměrem 5 mm a panel VEGA B Light II z tyčí s průměrem 3 mm.

Může být využívaný při oplocení parků, budov veřejné správy, supermarketů, továren, sportovních objektů a rovněž soukromých pozemků.

Samonosná posuvná průmyslová brána PI 200 je určená k uzavření vjezdů o šířce průjezdu 16 metrů, v případě spojení dvou protilehlých bran (2 x 12 m) průjezdu do 24 metrů.

fts_u2_small fts_u2_small fts_u2_small fts_u2_small fts_u2_small fts_u2_small

 


 

 

Antonínská 15/II

380 01 Dačice

tel., fax: 384 420 140

info@klicvasehobydleni.cz

Po,St,Pá

08:00-12:00    13:00-15:30

Út,Čt

08:00-12:00    13:00-17:00

 

Firma Bastl je oficiálním obchodním partnerem: