Hliníkový systém HEROAL - podrobnosti

Firma OKNOTHERM spol. s r. o. se rovněž zabývá výrobou hliníkových dveří, oken a stěn, ostatně to jste již pravděpodobně slyšeli v rozhlasové reklamě. Abychom byli schopni dostát vašim vysokým a nekompromisním nárokům na kvalitu za rozumnou cenu, spojili jsme se s firmou Heroal * Johann Henkenjohann GmbH & Co. KG z německého Verlu, která je bezpochyby novátorem a jednou z vedoucích firem na poli hliníkových stavebních systémů. Dveře, stěny a okna dodáváme nejenom v RAL barevné paletě, ale i v RENOLIT dřevo-dekorové barevné paletě, takže především dveře a stěny jsme schopni barevně ladit s plastovými okny.

Veškeré heroal profily pro výrobu oken dveří a fasád splňují aktuální požadavky na:

  • vzhled
  • povrchovou úpravu
  • ochranu proti úniku tepla
  • ochranu proti hluku
  • zabezpečení proti vloupání
  • statiku
  • funkčnost
  • kombinovatelnost profilů mezi sebou

Při výrobě izolovaných hliníkových profilů klade firma Heroal velký důraz na kvalitu izolačního můstku, který je na základě náročných požadavků na bezpečnost a pevnost velice stabilní, dle hesla: bezpečnost především! Přerušení tepelného mostu u izolovaných profilů je docíleno polyamidovým můstkem, který je vyztužen skleněnými a textilními přilnavými vlákny.

Heroal dur hwr – Povrchová úprava

Mimořádná odolnost proti nepřízni počasí, nebo anglicky „highly weather resistant“, to je synonymum pro systém „hwr“, který reprezentuje v současnosti nejvyšší světový standard povrchové úpravy hliníku v rámci celé palety barev RAL. Systém Heroal dur hwr splňuje nejvyšší kvalitativní požadavky třídy 2, stanovené institutem Qualicoat a tzv. třídu kvality Master institutu GSB. Práškové laky třídy Qualicoat 2 nebo třídy Master podle GSB musejí obstát v 36 měsíčním testu odolnosti proti povětrnostním vlivům pod názvem „Florida“. Přitom nesmí dojít k jejich poškození a na povrchu vrstvy smí dojít pouze k přesně stanoveným změnám. Teprve pak mohou být klasifikovány jako mimořádně odolné. Během tohoto speciálního testu jsou hliníkové plechy s nátěrem, určené k venkovnímu použití testovány, jakým způsobem si uchovají zbývající lesk a intenzitu barevnosti za přirozeného vysokého záření UV v americkém státě Florida. Plechy opatřené nátěrem heroal dur hwr bravurně vzdorovaly tomuto intenzivnímu ultrafialovému záření celé tři roky. To odpovídá standardnímu období minimálně deset let ve středoevropském klimatu.

Strukturovaný lak Raffaello

heroal-vzornik

Povrchová úprava Raffaello, vynalezená a patentovaná v Itálii, umožňuje docílení individuální a mimořádné barevnosti povrchu.

Strukturovaný lak se zásadně liší od běžných povrchových úprav. Plocha není hladká a lesklá, ale hrubá a strukturovaná, to je znakem povrchu Raffaello.

Přesnou barvu a reálný vzhled po nanesení Vám představá naši specialisté na originálních barevných vzornících Raffaello.

 
 

 

Antonínská 15/II

380 01 Dačice

tel., fax: 384 420 140

info@klicvasehobydleni.cz

Po,St,Pá

08:00-12:00    13:00-15:30

Út,Čt

08:00-12:00    13:00-17:00

 

Firma Bastl je oficiálním obchodním partnerem: