Zábradlí

 

Vytvořte si moderní zábradlí podle svých představ? Významnou součástí výrobního programu společnosti J.A.P. je zábradlí stavebnicového typu.

Hlavními klady stavebnicového systému nerezového zábradlí je jeho příznivá cena, snadná dostupnost, jednoduchá montáž, široká využitelnost a variabilita. Zábradlí je vyrobeno z nerezové oceli, kterou lze používat jak v interiéru, tak v exteriéru. Hodí se na betonová i montovaná schodiště, balkóny nebo balustrády.

Jeho údržba je velmi snadná a kvalitní nerez navíc zajišťuje dlouhou životnost. Vybírat je možno z několika různých možností sestavení. Pouze na vás bude záležet, jaký typ výplně v kombinaci s madly a ukotvením na schodišti zvolíte. Samotné provedení zábradlí je zpracováno do nejmenších detailů.

S pomocí montážního návodu a instruktážního videa si jej nainstalujete na své schodiště sami, anebo se můžete obrátit na některého z našich partnerů.

Nerezové zábradlí

Nerezové zábradlí

Stavebnicové nerezové zábradlí je variabilní na jakýkoliv typ schodiště. Hodí se do interiéru i pro venkovní využití.

lanková výplň zábradlí

Lanková výplň

Lanková výplň se v kombinaci s dřevěným či nerezovým madlem výborně hodí ke všem typům schodů.

skleněná výplň

Skleněná výplň

Pro vyniknutí celého schodiště je nejlepší volbou právě skleněná výplň z bezpečnostního kaleného skla J.A.P.

prutová výplň

Prutová výplň

Prutová výplň přináší velkou variabilitu a čistý design schodiště. Dá se kombinovat i s dalšími druhy výplní.

Nerezové sloupky

Nerezové sloupky

Nerezové sloupky jsou nedílnou součástí zábradlí J.A.P. Kvalitní nerez navíc zajišťuje dlouhou životnost.

Nerezové zábradlí J.A.P.

Nerezové zábradlí J.A.P. nabízí díky stavebnicovému řešení spoustu různých provedení. Všechny varianty nerezového zábradlí je možné přizpůsobit jakémukoliv tvaru a typu schodiště.

Velkou výhodou je, že díky jednoduchému způsobu montáže si zábradlí s nerezovými doplňky může namontovat každý šikovnější kutil sám.

Jednotlivé komponenty vzájemně pasují a není zapotřebí je jakkoliv upravovat. Jedinou nezbytností je zakrácení délky madla na přesnou míru a dále lanek či prutů pro výplň.

Jestliže vás zajímá, jak správně namontovat zábradlí J.A.P., pak se můžete podívat na postup průběhu montáže. A pro ty, kteří přeci jen chtějí svěřit montáž zábradlí odborníkům, máme síť odborných partnerů.

Jednotlivé komponenty vzájemně pasují a není zapotřebí je jakkoliv upravovat. Jedinou nezbytností je zakrácení délky madla na přesnou míru a dále lanek či prutů pro výplň. - See more at: http://www.zabradli-jap.cz/nerezove-zabradli/casto-kladene-otazky.aspx#sthash.BJHYZtxD.dpuf
 
 

 

Antonínská 15/II

380 01 Dačice

tel., fax: 384 420 140

info@klicvasehobydleni.cz

Po,St,Pá

08:00-12:00    13:00-15:30

Út,Čt

08:00-12:00    13:00-17:00

 

Firma Bastl je oficiálním obchodním partnerem: