Atypická řešení

fcs

Okno kolébkové

Okno kolébkové je oknem o speciální konstrukci. Okenní rám, křídlo a zasklení mají výjimeční tvar oblouku. Rovněž krycí elementy oplechovaní okna jsou speciálně přizpůsobené k tomu tvaru okna. Okno je typem kyvného střešního okna, ovládané pomocí okenní kličky umístěné ve spodní částí křídla. Okno kolébkové je atypickým výrobkem, konstruovaným a vyráběným na individuální objednávku.

 

fcs

Okno s falešným sloupkem

Okno FAKRO se sloupkem je určeno pro staré a historické budovy, nebo pro budovy na ně navazující. jeho charakteristickým znakem je svislý sloupek uprostřed zasklení a lemování v barvě černé, blížící se odstínu RAL 9005, který je připodobněn starým stavebním trendům. Použitím okna FAKRO se svislým sloupkem můžeme současně uchovat jedinečný a historický charakter stavby a zároveň vytvořit komfortní a moderní interiéry. Falešný sloupek je možno použít pro jakýkoli typ okna z nabídky Fakro bez omezení jeho předností.

 

fcs

Atypické tvary

Okna FAKRO mohou mít dle přání zákazníka libovolné tvary. Limitujícím faktorem může být jen reálnost technického řešení.  Skladba zasklení sestává z vnějšího tvrzeného skla a vnějšího tvrzeného skla s nízkoemisní vrstvou, 4H–16–4HT. Střešní okna FAKRO mohou být vyrobena dle přání zákazníka v libovolném tvaru. Při objednávce atypického okna je nutno uvést sklon střechy, typ střešní krytiny a doložit nákres okna s okótovanými rozměry a vnitřními úhly atypického tvaru okna.

 

 

fcs

fcs

Atypická lemování

Vnější oplechování a těsnící lemování může být vyrobeno jak z hliníkového plechu, tak dle požadavků zákazníka z mědi nebo titanzinku.

 
 

 

Antonínská 15/II

380 01 Dačice

tel., fax: 384 420 140

info@klicvasehobydleni.cz

Po,St,Pá

08:00-12:00    13:00-15:30

Út,Čt

08:00-12:00    13:00-17:00

 

Firma Bastl je oficiálním obchodním partnerem: